GOLFBOX

Tuulisel teisipäeval, 4. oktoobril, kohtusid juba teist korda järjest EGCC Sea Course'il Eesti klubide seeniormängijad, et pidada maha üks Eesti pikima traditsiooniga golfivõistlus - klubidevaheline seenioride sõpruskohtumine. Turniiri võitsid taas kord meie klubi esindajad, kuid kuna võistlusjuhend näeb ette, et kolmandat korda sama klubi kohtumist ei korralda, siis järgmisel aastal saavad seeniorid kokku teise koha võitnud Rae Golfiklubis.

4. oktoober sattus olema nii kõle ja külm, et paljud muidu alati vaprad golfarid jätsid harjutusväljakule minemata ja ootasid oma stardiaega soojas klubihoones. Eelisseisus olid ka need, kel paksud kindad ja tutimütsid kaasas. Siiski ei suutnud koerailm kedagi päris ära hirmutada ja kell 11 suundusid kõik rajale, et punktimängus omavahel mõõtu võtta. Esindatud olid 6 klubi mängijad - EGCC, Niitvälja, Rae, Otepää, Valgeranna ja Saaremaa klubiliikmed.

Võistluse järel olid kõik oodatud Fahle Golfi restorani õhtusöögile ja auhinnatseremooniale. Naiste klassis saavutas individuaalse kolmanda koha meie klubiliige Alla Holopainen 30 punktiga. Teine koht läks Niitväljale - Anne Metsis mängis välja 32 punkti. Võidukarika sai endale meie Sveta Apart suurepärase 38 punktiga. Meestest tuli kolmandaks Rae Golfiklubi esindaja Viljar Aus 36 punktiga. Teise koha ja 37 punkti teenis EGCC liige Tiit Orloff ning turniiri võitis meestest jällegi Rae Golfiklubi liige Indrek Kuivallik samuti 37 punkti, kuid madalama händikäpiga.

Sõpruskohtumise juhend ütleb, et üldtulemustesse läheb arvesse iga golfiklubi 1 parima naismängija ning 3 parima mehe punktisumma. Paraku oli vajalik arv võistlejaid välja panna vaid Rae, Niitvälja ja EGCC klubidel. Niitvälja Golfiklubi jäi seekord kolmandaks 126 punktiga, mille tõid Anne Metsis, Vello Kuhi, Heiki Tuuksam ja Urmas Kaarlep. Rae Golfiklubi kogus 128 punkti, mille andsid Liis Õll, Indrek Kuivallik, Viljar Aus ja Lembit Veelmaa. Lembit on alles teist kuud green card'i omanik ning jõudnud selle ajaga juba mitmel EGCC-s peetud võistlusel väga häid tulemusi näidata :) Turniiri üldvõitjaks tuli EGCC tiim 142 punktiga - Sveta Apart, Tiit Orloff, Maid Schmidt ja Väino Valts olid need, kelle punktisumma arvesse läks. Vastavalt reeglitele läks rändkarikas ja järgmise võistluse korraldusõigus siiski Rae Golfiklubile ning avaldati ka lootust, et ehk õnnestub turniir korraldada pisut soojemal ajal.

Täname kõiki osalejaid ja jõudu-jaksu Rae Golfiklubile järgmiseks hooajaks!