GOLFBOX

Teisipäeval, 18. juunil toimus EGCC golfiklubis naisteürituste sarja "Ladies Night Out" II etapp. Oli väga mõnus õhtupoolik, ilm ja võistlustingimused olid taaskord suurepärased ning 10 naist mängisid paremini oma HCP-tasemest. Rõõm oli näha võistusel ka mitmeid naisi, kellele see oli elu esimeseks võistluseks. Teretulemast meie golfiperre!

Mängiti punktimängu Sea väljakul (rajad 1-9) kahes klassis. Klassis HCP 0-35,9 saavutas 24 punktiga esikoha Piret Aloe. Teise koha sai 23 punktiga Mari-Liis Ahven ning kolmanda koha 21 punktiga sai Monica Pihlak. Klassis 36-54 oli võidukas 27 punktiga Janeli Jallai, teise koha saavutas 21 punktiga Liana Iila ning kolmada koha sai 20 punktiga Liis Kokk.

Pikima avalöögi tegi Annika Sutt, kõige lähemale lipule sai Kairi Luur tulemusega 0.86 m. Õhtu jätkus Da Vinci golfirestoranis kerge õhtusöögi ja autasustamisega.

Täname etapi toetajaid: Tallink, Haage vesi ja Corny.

TULEMUSED

Kohtumiseni juba järgmisel etapil 23. juulil, mille registreerimine Golfboxis on juba avatud. REGISTREERI SIIN