GOLFBOX

12. augustil oli meil au võõrustada Sea Course'il LabelPrint OÜ järjekorras juba viiendat golfivõistlust, millega tähistati sel aastal ettevõtte 15. juubelit. Väärikas üritus sai kroonitud ka toreda kingitusega - hole-in-one'iga Erko Tähe poolt 10. rajal.

LabelPrint OÜ juhatuse esimees Sten Sarap oli juubelivõistlusele kokku kutsunud 70 golfisõpra, kes kolmes võistlusklassis võtsid omavahel mõõtu punktimängus. Hommikusöögi ja Steni tervituse järel suundusid kõik radadele ning pasunahüüde järel läks võistlus lahti. Mängijad said ka vihmahooge tunda, kuid võistlust see ei seganud ja viie tunni pärast olid kõik juba klubihoones tagasi Erkole hole-in-one'i puhul õnne soovimas ja auhinnatseremooniat ootamas. Erko tegi löögi raud 9-ga ning õnnelikku palli saab näha meie vitriinis.

Händikäpiklassis 36,1-54 saavutas kolmanda koha Timo Donati 35 punktiga, teiseks tuli Kalle Uibomets tulemusega 44 ja selle klassi võitjaks osutus Margus Ärm lausa 50 punktiga. HCP 18,1-36 võistlusklassi kolmas oli Jaanus Seppa 35 punktiga, teise koha sai Sven Jürgenson samuti 35 punkti, kuid parema tulemusega viimasel 9 rajal ning esimene koht kuulus Saila Sainiole 36 punktiga. HCP 0-18 klassi kolmas koht kuulus 37 punktiga Kristo Raudamile, teise koha saavutas Taavi Truusa, kes sai Kristoga võrdselt 37 punkti, kuid mängis viimased 9 rada paremini ning esikoha võitis 40 punktiga Sami Seppänen.

Õhtusöögi ja auhindade üleandmise järel suunduti traditsioonilisele afterparty'le Mack Bar'B'Que'sse.