GOLFBOX

Esmaspäeval, 18. juulil mängitud 50+ võistlus algas osalistele üllatusega - pidid ju naised mängima kollastelt ja mehed punastelt tiidelt, rajale jõudes olid aga kollased tiid kohti vahetanud ja kolinud punastest ettepoole. Toomas Kull, meie 50+ liikumise hing, oli tõelise härrasmehena otsustanud siiski naistele eelise anda. Ja see mõjus! Kui meestest parimad lõpetasid võistluse raja par'iga, siis naiste tublimad tulemused olid -2 ja -1 ning Elle Välb viis koju koguni 3 auhinda. Elle tegi pikima avalöögi 5ndal rajal ja lõi lähima löögi lipule 3ndal rajal, kus pall jäi pidama 2,84 m kaugusel lipust. Lisaks sai Elle naiste arvestuses võistluse kolmanda koha tulemusega -1. Võistluse teine koht kuulus seekord Margarita Rossile, kelle tulemus oli samuti -1 ning võitjaks tuli Linda Kahro netotulemusega -2 ehk 70.

Meestest võidutses aga tiim Veljo Haube-Leho Aros-Eno Saar. Veljo oli rajalt tulles kindel, et kuna nende meeskond on juba teinud pikima avalöögi ja löönud palli lipule kõige lähemale, siis peab ka üldvõit neile kuuluma. Nii läkski - Leho Arose tehtud pikimale avalöögile ja Eno Saare lähimale lipule löödud pallile lisandus Veljo Haube võit. Veljo tulemus oli raja par nagu ka teise koha saavutanud Egdar Krugeril. Edgari jättis teiseks kõrgem HCP. Kolmas auhinnaline koht läks Maido Pajole, kelle tulemus oli +1.

Autasustati ka parima scratch'i teinud mängijaid - nendeks olid Margarita Ross ja Maido Pajo. Golfikooli 20-minutiline treening pro-ga ootab Svetlana Aparti ja Jüri Kaldat.

EGCC 50+ Tuur BESSERAT jätkub 15. augustil ja siis mängime Sea Course'il HCP löögimängu, kusjuures kõik 18 rada on PAR 3-ed.