GOLFBOX

Pildil Priit Põldoja koos poja Ralf Henri Põldojaga. Foto: Ajakiri Golf

Pühapäeval peeti Eesti golfihooaja avavõistlus EGCC Links Masters by Delux Jõelähtmel asuvas Estonian Golf & Country Club'is. 9 rajalisel Stone Course'il mängitud võistluse võitis üldarvestuses oma elu esimese golfivõistluse võidu teeninud Priit Põldoja tulemusega 73 lööki ehk üks löök üle raja par'i.

Priit Põldoja edestas teise koha saanut Eesti golfikoondise kandidaatliiget Carlos Kirtsi’t üheksa löögiga!

Võistlust segas kuni lõunani erakordselt suur udu, mis lükkas edasi hommikust starti poole tunni võrra ning sundis ka vahepeal võistluse 45 minutiks katkestama, kuna nähtavus oli piiratud kuni 200 meetrini.

Priit Põldoja ütles oma võidukõnes, et täna lihtsalt kõik õnnestus: "Kaks rada enne võistluse lõppu oli tulemus veel -1, kuid esimest korda nii head tulemust mänginuna andsid viimased rajad natuke tagasi. Tulemus 73 lööki on elu parim mänguring ja elu esimene golfivõistluse võit!“. Teise koha sai võitjast 9 lööki enam teinud EGCC liige Carlos Kirtsi ning kolmandat kohta jagasid tulemusega 83 Janar Toomesso, Joel Mitt ja Mait Schmidt.

Naistest oli parim HCP löögimängus Anete Liis Adul, kes sai netotulemuseks 77 lööki ehk 5 lööki üle raja par'i. Teise koha sai Margarita Ross ning kolmas oli Monica Pihlak.

Hommikupoolsetes startides mängis ka HCP grupp 9,5-18,4 HCP löögimängu, mille võitis Otepää golfiklubi liige Tõnu Tsernant netotulemusega 69. Ühe löögiga kaotas Pekka Bergquist ning kahe löögilise kaotusega sai kolmanda koha Alo Ehasoo.

Punktimängus, kus võistlesid HCP 18,5-36 tasemel mängijaid sai ülivõimsa võidu Indrek Vainu 43 punktiga. 37 punktiga said teise ja kolmanda koha vastavalt Jüri Reitsakas ja Veiko Tarvis.

EGCC Links Masters by Delux võistluse fotod jäädvustas Joosep Martinson, galeriiga saab tutvuda EGCC Facebooki lehel

TULEMUSED

Täname võistluse peasponsorit Delux Dreams’i ning kõiki võistlejaid! Delux teeb maailma parimaid voodeid, millest 99% ostetakse Eestist väljaspool. Kui soovite paremaid tulemusi, siis hommikul puhanuna heas voodis on selleks juba esimene eeldus loodud. Külastage Delux salongi Tallinnas või Viljandis või tutvuge tootevalikuga nende kodulehel.

Aprillis algab ka kaks sarivõistlust – K-Rauta HCP löögimängusari ning sõpradele ja perekondadele mõeldud Võrguvara sari. Registreerige ennast julgelt võistlustele ja Golfikooli treeningutesse, et sel ajal oma elu parim golfihooaeg teha!