GOLFBOX

Laupäeval peetud EGCC ajaloo kolmanda "IV advendi golfivõistluse" võitsid HCP kuni 28 klassis Rein Raudsepp ning üle 28 HCP klassis Sten Adul. Raudsepp mängis Stone Course'il peetud 9 rajalisel võistlusel 36 lööki ning teenis sellega 20 punkti. Sama punktisumma teeninud Paul Pukk sai teise koha ning kolmanda koha sai Henry Holm 19 punktiga. Sama punktisumma juures otsustas kõrgema koha madalam HCP.

HCP üle 28 klassis võitis ülekaalukalt Sten Adul 26 punktiga! Martin Viilep sai 18 punktiga teise koha ning Indrek Vainu 17 punktiga kolmanda koha.

Võistlusel startis ühtekokku üle 70ne mängija. Mõlema klassi esimesele kolmele graveeritakse nimelised karikad koos ilusa detsembrikuupäevaga 19.12.2015. Auhinnaks saavad esimesed kolm veel ka hiljuti Norde Centrumis avatud Calle Estonia kaupluse poolt kinkekaartid väärtuses 50€, 30€ ja 20€. Täname ka võistluse teisi toetajaid - AS Tere, kelle tooteid said kõik mängijaid rajale kaasa ning ka Moe piiritusetehast, kes üllatas stardis väikeste meenetega jõulugolfi nautlejaid. Ka Büroomaailm tõi võistlusele eriauhindu. Nimeliselt soovime tänada klubiliikmeid Ando Okk'i, Marko Lastik'ut ja Jüri Ross'i, kes nimetatud auhinnad oma ettevõtete kaudu välja panid.

Võistuse parimatele kinkekaardid jaganud Calle Estonia OÜ on Taani Fleggaard gruppi kuuluv ettevõte. Fleggaard opereerib Saksa-Taani piiril kahte jaeketti- Fleggaard ja Calle, kuhu kuulub 18 kauplust, olles sektori turuliider. Calle Estonia OÜ avas Tallinnas Norde keskuses, aadressiga Lootsi 7, kaasaegse alkoholi jaemüügi kaupluse. Calles on suurepärane valik õlut, siidrit, veine, kanget alkoholi ja maiustusi Tallinna soodsaimate hindadega.

Seoses lähenevate pühadega pakume kõigile üle 18-aasta vanustele EGCC klubi liikmetele võimaluse  tutvuda detsembri lõpuni Calle kaupluse valikuga väikese lisaväärtusega. Tunnussõnaga EGCC KLUBI saate kaupluse kassast nr. 5 osta ühe pudeli Itaalia veini La Casada Merlot või Cabernet Sauvignon 50 euro senti. Calle pakkumiste ja sortimendiga saate tutvuda www.calle.ee

Kui ilm vähegi lubab, siis korraldame EGCC talvevõistluste raames järgmise võistluse 26ndal detsembril ning 2. jaanuaril uue aasta võistluse. Mis saaks olla pareim, kui saada pühade ajal ja peale pühi koos kokku ning söömise ja istumise vahel ennast golfiväljakul tervislikult välja elada! Otsuse võistluse toimumise osas teeme hiljemalt jooksva nädala teisipäeval.

Täname kõiki võistlejaid, toetjaid ja abilisi ning näeme juba varsti EGCC väljakutel!