GOLFBOX

Juba üheteistkümnendat korda sai peetud EBS Alumni Golf võistlus, kus osalesid EBS gümnaasiumi ja ülikooli õpilased, õppejõud, vilistlased jt Estonian Business Schooliga seotud inimesed. Võistluse teeb eriliseks see, et kõiki mängijaid seob lisaks ühisele golfiarmastusele ka teineteise tundmine ja toetus väljaspool golfiväljakut. Toredaks traditsiooniks on kujunenud see, et keegi ei lahku võistluselt tühjade kätega. Võistlejad tõid kaasa oma ettevõtetega seotud kingitusi ja meeneid, mis loosiauhindadena kõikide vahel laiali jagati.

21 osalejaga meeleolukas golfivõistlus pakkus parajalt põnevust, sest mängutase oli ühtlane. A klassis, kus mängiti HCP-löögimängu juhtus õpetlik intsident Janar Toomessoga, kes starti hilinemise tõttu alustas päeva kahe trahvilöögiga. Hoolimata trahvidest oli Janari tulemus, 76 lööki, ikkagi päeva parim ning mees sai premeeritud parima scratch tulemuse auhinnaga. A klassi võitis Andres Soo mängides välja tulemuse par ehk 72 lööki (neto). Andres tänas võidukõnes Janarit, sest „tänu“ hilinemisele õnnestus Andresel ühe löögiga esikoht napsata. Teise koha sai Toomesso, kes kena žestina kinkis teise koha sama tulemuse (73 lööki) teinud Allan Raassalule ning kolmas oli Janika Saar samuti +1 ehk 73 löögiga.

Kõik EBSi-ga seotud mängijad on oodatud EBS Alumni Golf võistlusele 21. septembril 2016.

B klassis näitas parimat tulemust Jüri Teemant, saades punktimängus 37 punkti. Talle järgnesid võrdselt 34 punktiga Peep Aaviksoo ja Siim Leipsik. Stone Course võõrustas kahte mängijat, kes 9 rajalisel võistlusel C klassis näitasid järgmisi tulemusi: I koht Heigo Soppe 21 punkti ja Kristo Pastak 17 punkti.

Erivõistluse lähim lipule pani kinni Janar Toomesso lüües viiendal rajal palli 0.83m august ning vormistades birdie. Pikimat avalööki näitas üheksandal rajal Allan Raassalu, kes hea esimese löögi kenasti ära kasutas ning rajalt tulemusega par lahkus.

Estonian Business Schooli poolt said kõik osalenud kingituseks voucheri, millega 2015/16 õppeaastal oma teadmisi täiendada vabalt valitut õppeaine näol kas bakalaureuse või magistritasemelt. Hinnaliseim loosiauhind oli 500€ EBS Juhtimiskoolituse Keskuse kinkekaart, mille võitis Jüri Teemant.