GOLFBOX

Sel kolmapäeval, 23. septembril, sai mööda EGCC Rising Star by Exit Golf viimane võistlusetapp. Võistlejad mängisid individuaalset punktimängu EGCC Sea Course 18. rajal, millest läks meeskondlikku arvestusse 2 parimat punktitulemust igat rajalt. Võitjateks, 89 punkti ja madalama händikäpiga, mentor Lauri Kiviloo ja tema tublid tõusvad tähed Jaanus Piirimäe, Urmas Rauam ja Martin Kriisa. Sama tulemusega, kuid kõrgema händikäpiga tuli teisele kohale mentor Kaido Hint ja tema meeskonna tõusvad tähed Sten Adul, Margus Kaidme ja Urmas Kaidme.

Erinevalt eelmistest võistlusetappidest toimus sel korral ka hulgaliselt erivõistlusi, mida sponsoreerisid Exit Golf ja üllatuslik toetaja - Tallinna Lennusadam. Exit Golf pani 10. raja Hole-in-one'i lööjale auhinnaks välja vinge golfikäru, mis aga paraku võitmata jäi. Sellegi poolest oli headel üritajatel lootust võita 10. rajal lähimale lipule erivõistlus, mille õnnelikuks võitjaks Eno Saar, kes lõi lipust 6,36 meetri kaugusele ning võitis Exit Golf’ilt vinge PING'i auhinna.  5. raja lähim lipule erivõistlusega, tõusvate tähtede arvestuses, võitis Anneli Raukas endale Tallinna Lennusadamalt toreda auhinna. 4. raja pikima avalöögi võistlusega, tõusvate tähtede arvestuses naistest, võitis Mervi Murdmets ning meestest Jaanus Piirimäe endale samuti auhinna Tallinna Lennusadamalt. Et tänada tublisid mentoreid hoolitsemast uute mentorite tugeva järelkasvu eest, loosisime ka nende vahel välja Tallinna Lennusadama perepileti, kelle õnnelikuks võitjaks osutus mitme etapi võitjameeskonna mentor Kaido Hint.

Läbi hooaja parimaid premeerisime aga karikate ja väärtuslike auhindadega Exit Golf'ilt ning peaauhind, BMW Sisegolikeskuse pääse, leidis ka lõpuks oma õnneliku omaniku. Mentorite arvestuses tuli 7,25 punktiga kolmandale kohale, vaid kolmel võistlusetapil osalenud, Mihkel Lekk, teise koha vääriliseks oli Sander Vallaots 13,25 punktiga ning parimaks mentoriks 38,75 punktiga oli Kaido Hint. Tõusvate tähtede arvestuses läks esikolmik välja parima mentori tiimi tõusvatele tähtedele, kellest kolmandale kohale jäi Margus Kaidme 29,75 punktiga, teisele kohale Sten Adul 31,25 punktiga ning läbi hooaja parimaks algajaks sai pärjatud Urmas Kaidme 43,75 punktiga.

Finaaletapp lõpetati piduliku õhtusöögi ja elava muusika saatel Fahle Golfi restoranis, millest kujunes tore koosviibimine.

Kokku osales EGCC Rising Star by Exit Golf 2015 seitsmel võistlusetapil 69 võistlejat. Läbi hooaja ühtsemaks ja püsivamaks olid mentorite Kaido Hint'i ja Sander Vallaotsa tublid meeskonnad.

EGCC tänab kõiki osalejaid ja koostööpartnereid!

Kohtumiseni järgmisel EGCC Rising Star võistluse hooajal ning siis juba loodetavasti vingemate auhindade ja veelgi suurema osalejate arvuga!