GOLFBOX

Laupäev, 12. september, oli golfimängimiseks nagu loodud – soe ilm, päikesepaiste, kerge tuul ja mis peamine – ei mingit vihmahirmu. Vananaiste suvi kinkis võistluste päevaks suurepärased tingimused.

Dell Golf Academy raames toimunud MAX 123 Golfipäev 2015 - punktimängu võistlus MAX 123 klientidele – toimus juba teist aastat järjest. Seega võib julgelt öelda, et sellest on saanud või siis kindlalt saamas üks mõnus traditsioon. Üle kahe kolmandiku osavõtjatest on oma golfimängu karjääri alguses, HCP-ga 54, kuid hulgas oli ka kogenenumaid harrastajaid. Au ja kiitus neile, kes ei peljanud astuda võistlusrajale sisuliselt “otse GreenCard‘i kursustelt”. Valitses sõbralik õhkkond ja nagu ka eelnevalt lubatud – kaotajaid võistlusel ei olnud. Selgitati vaid välja, kellel mäng teistest pisut paremini välja tuli.

Alustame pjedestaali kolmandalt astmelt. 46 punktiga saavustas pronksiväärilise koha Sten Krinpus ettevõttest Kauritel. Teise positsiooni auhinnatute reas hõivas Mart Urbas (Otepää Golfiklubi) firmast Kontek – 54 punkti. Selleaastase MAX 123 golfihooaja lõpuürituse esikoha saavutas Marek Tank Palmse Mehaanikakojast. Tema saavutas punktisumma 59.

Võistluse raames toimusid ka erivõistlused: Lähim lipule rajal 3 ja Hole-in-One rajal 8. Hole-in-One auhinnaks oli maailma kõige õhema äriklassi sülearvuti Dell XPS 13. See arvuti rändas küll kahjuks salongi tagasi, sest ühe löögiga ei suutnud palli auku lüüa keegi – õnne jäi väheks. Delli juhtmevaba arvutihiire, mis oli teise erivõitluse auhinnaks, sai endale Ago Vesmes (Suuresta Golfiklubi) LHV Pangast, kelle pall maandus 3. rajal 2,44 meetri kaugusel lipust. Ago oli ka eelmise aasta võistluse võitja, kellel kahjuks oma esikohta kaitsta ei õnnestunud.

Palju õnne kõigile võitjatele!

Väike ebaõnn tabas üht kahest naisvõistlejast, nimelt jäi Kätlin Sasse napilt välja poodiumilt. Ta saavustas küll kolmanda kohaga võrdse punktisumma, kuid kuna juhendist lähtuvalt sai määravaks viimase 9 raja tulemus, siis temale sel korral neljas, igati väärikas koht.

Peale võistlust, lõunalauas, jagasid kõik oma päevamuljeid ja peab ütlema, et harva näeb nii rahulolevaid ja positiivseid eestimaalasi ühes ruumis koos.

Täname kõiki, kes osalesid ja võistluste korraldamises kaasa aitasid. Kohtumiseni veel sel aastal golfiradadel ja järgmisel aastal uuel golfiürituste sarjal!