GOLFBOX

Eile, 15. juulil peetud K-Rauta kolmapäeva võistlussarjas mängiti fantastilisi tulemusi. Stone Course ja suurepärased ilmastiku olud lõid ideaalsed võistlustingimused. Hoolimata sellest, et mehed mängisid valgetelt ja naised kollastelt tiidelt suutsid lausa 9 osalejat HCP-löögimängu formaadis teha tulemuse par või paremini.

Võitja, Indrek Ahun, oli eile täiesti eriklassist. Tulemus 63 (-9) ja kolm birdie’t andis nelja löögilise edu teise koha ees. Samuti väga heade tulemustega võeti teine ja kolmas koht: 67(-5) löögiga sai teise koha Eve Pärnsalu ning kolmandaks tuli Lauri Kiviloo 68 (-4).

Erivõistlustel näitasid täpset ja pikka avalööki Eve Pärnsalu ja Uku Hinsberg. Ühises arvestuses toimunud lähim lipule võitis Ülo Polli.

Põnevus sarjas säilib, sest peavõidu Cello Gourmet 411 gaasigrilli võitmiseks ja üldarvestuse väärikalt autasustatud TOP 10 hulka pääsemiseks tuleb kindlasti osaleda ka finaalis. Finaal toimub 16. septembril.

Järgmine K-Rauta kolmapäeva etapp, mis on järjekorras viies ehk eelviimane toimub Sea Course’l 12. augustil.