GOLFBOX

Estonian Golf & Country Club’is selgitati välja kolmandad Estonian Junior Openi võitjad. U15 ja U18 esikolmiku väljaselgitamiseks läks vaja ühe lisaraja mängimist.

U12 vanuseklassi võitis 3 päeva edu hoidnud Richard Teder tulemusega +47 lööki. 2. koht Mareks Atars +55 lööki ja 3. koht Joosep Tawan Turba.

U15 võistlusklassi võitis Eemil Alajärvi (pildil) tulemusega +1 lööki, olles samaaegselt kogu võistluse kõige parem mängija. Talle järgnesid Andreas Wester ja Mattias Varjun, kel tuli teise ja kolmanda koha väljaselgitamiseks mängida lisarada, mille võitis birdie'ga Andreas Wester.

U18 võistluskassi võitis Veeti Mähönen, tõustes täna 73 löögiga neljandalt kohalt esimeseks kogutulemusega +10 lööki. Teist kohta hoidis Martin Haugli Sorensen +12 lööki. Kolmandale kohale pretendeerisid Alex Portaankorva, Aleksi Sävelä ja Casper Ahtola, kõik tulemusega +16. Võistluskomitee korraldas neile play-off'i 18. rajal, mille võitis par'iga Casper. U15 klassi parim eestlane oli Carl Enn Hellat tulemusega +17 lööki.

U21 võistlusklassi võitis Niclas Heino tulemusega 3 lööki üle raja par'i. Talle järgnesid Dominika Gradecka +10 lööki ja Miro Vihanto +13 lööki. Niclas tänas oma kõnes EGCC greenkeepingu meeskonda hea töö eest. Samuti lisas ta, et on mänginud nii Saaremaal, kui Niitväljal, kuid EGCC meeldib talle kõige rohkem. Cristofer Herman ja Ingvar Kristjan Paplavskis langesid mõlemad täna 1 koha võrra, olles võistluse lõpp-protokollis 6. ja 7. kohal.

Võistluse suurim hcp langetaja oli Ruut Kangust - 46'lt 29,5'le.

Eesti Golfi Liit tänab Estonian Golf & Country Club'i ja Katrin Heinlat võistluse korralduse eest, peakohtuniku Rein Raudseppa ja kohtunik Jüri Kaldat ning kõiki vabatahtlikke - Ave ja Taivo Epnerit, Getri Liis Künnapuud ja Piret Hinnovit, kes aitasid kolmel päeval teha livescoring’ut.

Võistluse tulemustega saab tutvuda siin.