GOLFBOX

29. juunil toimunud EGCC Golf Marathon by Baltic Breaks 42-rajaline golfivõistlus kestis 13 tundi. Ilm soosis terve päeva rajal veetnud mängijaid ehk 22 kraadi ja päikesepaiste lõi ideaalsed tingimused. Võistluse peasponsori, Baltic Breaks poolt oli maratonil osalejatele auhindade näol motivatsiooni pingutamiseks kuhjaga.

Händikäpiga 0-12,4 klassis võisteldi HCP löögimängus, kus ilusa alla par’i tulemuse tegi Apawan Chinglek -3. Apawani sai premeeritud golfireisiga kahele Malaisiasse. Talle järgnes Aari Stalde tulemusega +1 ning Toomas Kull samuti tulemusega +1.

Händikäpiga 12,5-36 golfimängijad pandi proovile punktimängu formaadis, kus võitjaks tuli Kusti Lemba 91 punktiga. Kusti auhind oli 4-päevane golfipakett kahele Kambodžasse. Teise koha sai Monica Pihlak 88 punktiga ja kolmanda koha tõi Harly Soppele 78 punkti.

EGCC Golf Marathon by Baltic Breaks tulemused:

Kõikide turniiril osalejate vahel loositi välja reis Toskaanas toimuvale „Two Wings Cup“ golfivõistlusele, mis toimub 1-5. märts 2016. Järgmise aasta kevadel Toskaanas naudib golfi Urmas Sokk.