GOLFBOX

Dell & MAX 123 esindaja Ivo Suursoo, Annika Sörenstam, Anneli Esken, Janar Toomessoo ja klubi kapten Urmas Isok

Eelmisel reedel tähistati Anniversary Tournament'il (180-ne võistleja osavõtul) Estonian Golf & Country Clubi X juubelit. Meestest võttis üldvõidu Janar Toomessoo ja naistest Ave Epner.

MIDAm klassis võidutses Harly Soppe, seenioritest oli parimad Evald Tomberg (meestest) jaSvetlana Apart (naistest) juunioritest Aaron Kobin ja mängugrupis HCP 18,4-28 Jüri Reitsakas. Esmakordselt Anniversary Tournament'i ajaloos toimunud Stone Course ühistardiga alustatud punktimängu võitis Ago Vesmes.

Erivõistluste parimateks osutusid:

Lähim lipule 5. rada – Ingvar Paplavskis 3.49m
Lähim lipule 10. rada – Anneli Esken 0.52m
Lähim lipule 10. rada – Peeter Kross 2.52m
Lähim lipule 17. rada – Ene Tuul 2.40m
Lähim lipule 17. rada – Innar Kõvask 1.09m

Mehed mängisid tagatiidelt löögimängu ning tulemusega 80 lööki võttis kindla võidu EGCC liigeJanar Toomesso. Teise koha saanud Ingvar Kristjan Paplavskis jäi võitjast maha kahe löögiga ning kolmandale kohtale tuli 85 löögiga Aari Stalde.

Parima tulemuse naiste scratch arvestuses tegi Anneli Esken (83 lööki).

Naiste HCP-löögimängu klassis saavutas kolmanda koha Niitvälja golfiklubi liige Margit Sunni. Esimese kahe koha peale toimus tasatulemuse tõttu playoff 10. rajal, mille seekord võitis Ave Epner, tehes raja PARi. Viimast arvesse võttes tuli teisele kohale naiste arvestsues Anneli Esken.