GOLFBOX

Laupäeval Jõelähtmes peetud 2015. aasta Long Drivers European Touri teise osavõistluse võitis proffide hulgast Lõuna-Aafrika sportlane Dewald Lubbe (DL), kes finaalis alistas tulemusega 2/0 ameeriklase Maurice Alleni (MA) (tulemused finaalis: DL 346 / MA 344 ning teises setis  DL 344 / MA 330). Amatööridest läks võit soomlasele Ville Kivinile eestlase Janno Sildi ees, naistest võitis 14 aastane Anete-Liis Adul ning seenioritest samuti põhjanaabrile Marko Mustonenile.

Päeva pikima avalöögi lõi Lubbe 393 jaardi ehk 359,4 meetri kaugusele, mis tähistab ka LAVist pärit kuid Dubais elava Dewaldi isiklikku rekordit võistlustel. Dewald Lubbele oli Jõelähtmes saadud võit karjääri teine LDET võistlusel.

Vaata ka võitja traditisoonilist vettehüpet meie Sea Course'i esimesse tiiki tähistamaks LDET võistluse võitu!

Amtööridest hoidis lippu kõrgel Janno Sild, kes finaalis põrutas 323 jaardise (295,4m) löögi, millest siiski võiduks ei piisanud. Võitja Ville Kivini tulemusele jäi see 8 meetriga alla. Seeniorite ehk üle 50 aastaste klassi võitja soomlane Marko Mustonen sai oma päeva parimaks 346 jaardi (316,4m). Juuniorite finaal oli väga tasavägine - Henri Pikk võitis 301 jaardiga (275,2m), teiseks jäi EGCC löögimängu meister 15 aastane Timo Raukas 296 jaardise löögiga (270,7m). Naiste võitja 14 aastase Anete-Liis Aduli pikim löök finaalis kandus üle 220 jaardi.

Täpsemad tulemused ilmuvad siia samasse lehele päeva jooksul. Seniks saate tutvuda tulemustega allolevate piltide kaudu.

Kui jagate sotsiaalmeedias võistlusest pilte või videosid, siis oleks tore, kui kasutate ka teemaviidet: #EstoniaLDET
Siis jääb Eesti golfiajalukku ka erinevate kasutajate poolt tehtud digitaalne materjal kõik ühte kohta ja on lihtne tulevikus leida.

Vaadake ka laupäeval teise koha saanud Maurice Allenist 5minutilist videot, kus ta räägib kuidas treenib ja mille jaoks