GOLFBOX

Selle suve viimasel päikeserohkel pühapäeval toimus Estonian Golf & Country Club’is kolmas ehk viimane Trillium Golf Cup’i osavõistlus, mis tõi Jõelähtmele kokku ligi 80 naisgolfarit. 21. septembril aset leidnud kolmanda etapi toetajaks oli kõrgtasemelisi rõivaid pakkuv Max Mara. Erinevates võistlusgruppides tunnistati parimateks Kristel Ulla, Ülle Teekel ja Elle Välb.

Trillium Golf Cup by Max Mara võitjaks tuli HCP-löögimängu grupis Kristel Ulla Niitvälja Golfiklubist, kes võitis tulemusega -1, Anneli Esken oli raja par’iga teine.

Kõige rohkem võistles naisi võistlusgrupis HCP 18,5-36, kus võistlustulle astus 49 naist. Võidu noppis 43 punktiga Ülle Teekel, ühe punktiga jäi teiseks Kadrian Jaagund.

Eraldi arvestust peeti ka neile, kelle HCP 37-54 ning siin võeti võit 37 punktiga  - võitis Elle Välb ning teisele kohale tuli Maaja-Katrin Kerem 34 punktiga.

Parim löögimängu tulemus läks Annika Meosele tulemusega 76 lööki.

Läbi hooaja toimunud vaid naistele mõeldud golfiturniiri üldvõitjaks tuli kolme võistluse kokkuvõttes HCP-löögimängu grupis EGCC liige Greta Martina Vall, kes kogus kokku 56 punkti, 54 punktiga jäi teisele kohale Ave Epner. Võistlusgrupis HCP 18,5-36 saavutas 54 punktiga esikoha viimasel etapil teiseks jäänud Kadrian Jaagund Valentina Kulaki ees. Kõrgeima HCP võistlusklassis võitis ülekaalukalt Kaire Alros 60 punktiga ning teisele kohale jäi Elle Välb 50 punktiga.

Täname kõiki tublisid naisi rohkearvulise osavõtu eest ning kolme etapi sponsoreid: GolfLife Shop’i, Villeroy & Boch’i ja Max Mara’d.

Trillium Golf Cup by Max Mara tulemustega saab tutvuda siin.