GOLFBOX

Nädalavahetusel toimus Jõelähtmel teist aastat järjest Eesti suurim noortevõistlus KPMG Eesti Noorte Karikas. Kahepäevane võistlus toimus erinevatel väljakutel- esimesel päeval  Sea Course'l, teisel päeval Stone Course'l.

Eesti suurimal noortevõistlusel osalesid nii Estonian Golf & Country Clubi, EGCC Golf Academy, Niitvälja kui ka Valgeranna noorsportlased, kes võistlesid kolmes võistlusklassis: U21 , U15 ja Alustajad. U21 ja U15 klassi võitjaid premeeritakse fittinguga valitud PING putteritega.

U21 klassi võitjaks ostutus Martin Järve, II kohale tuli Andri Laine, kusjuures võitja väljaselgitamiseks läks vaja play-offi. U15 klassi võitjaks tuli Joonas Juan Turba, II koha saavutas Carl Enn Hellat. Alustajate klassi võitja selgitati välja mõlemal päeval 9 rada punktimängu mängides, mille võitjaks tuli Johan-Erik Põldmäe, II koha saavitas Marie Helen Vilberg.

Palju õnne kõikidele võitjatele ja teistele tublidele osavõtjatele!