GOLFBOX

Eelmisel nädalal Slovakkias Penati Golf Resort'is peetud Euroopa Mid-Amatööride meistrivõistlustel sai Estonian Golf & Country Club'i esindav Jan Larsson 37. koha.

Esimesed kuus meest said kolme päeva kokkuvõttes sama tulemuse +4, kuid Euroopa meistriks tuli playoff'is kõige kindlamalt mänginud prantslane Noel Bertrand. Hõbeda võitis inglane Richard Heath ning pronksi Albert Tuerklitz.

Jan Larsson mängis kolme päeva jooksul 76, 78 ja 82 ning sai oma parima tulemuse Euroopa Meistrivõistlustelt. Eelmisel aastal Jõelähtmel peetud Mid-Amatööride Euroopa meistriks kroonitud Morten Findsen Schou pidi leppima 29. kohaga.

Mid-Amatööride EM'i tulemused

Sel nädalal on Jõelähtmel Euroopa Seeniorite Meistrivõistlused, kus HCP piirang on 5, osaleb kokku 134 sportlast. Täpsem informatsioon võistluse kodulehelt europeangolf.ee