GOLFBOX

Esmaspäeval, 18. juunil said 40 vaprat golfarit end taas kord proovile panna järjest 42 raja läbimisel. Pika päeva jooksul mängiti 18 rada Sea Course'il, 2 x 9 rada Stone Course'il ning veel 6 rada Sea Course'il - rajad 1-3 ja 16-18.

Maratoni nimitoetajaks oli sel hooajal MaxxRoyal, kes oli kaasa toonud väärikad auhinnad võitjatele ning hulgaliselt loosiauhindu.

Maratoni mängiti kahes händikäpigrupis. HCP 12,5-36 arvestuses oli kolmas Oliver Helm, teiseks tuli Alar Palmar ja võitjaks kuulutati Reigo Tomingas, kes sai auhinnaks kutse MaxxRoyal Cup poolfinaalvõistlusele Küprosel Korineum Golf Club'is 21.-25.novembril.

Madalamas händikäpigrupis (0-12,4) saavutas kolmanda koha Joel Adul, teise koha sai Andreas Egger ning võidukarikas kuulus Risto Ringile. Risto on oodatud osa võtma MaxxRoyal Cup finaalvõistlusest Belekis Montgomerie Golf Club'is 5.-9.detsembril.

Vaata kõiki golfimaratoni tulemusi SIIT.